Rád bych vám představil společnost koupelny havlík s. r. o. Jsme úspěšná a zkušená firma s dynamickým rozvojem. Naším pevným základem je spolehlivý tým lidí s mnohaletou zkušeností a odborností.

DSC_0823Díky zkušenosti a dlouholeté praxi našich zaměstnanců můžeme nabídnout kompletní servis a různé druhy práce od jednoduchých oprav až po rozsáhlé rekonstrukce a stavby. Našim hlavním zaměřením jsou rekonstrukce bytových jader a kompletní rekonstrukce bytů. Máme však zkušenosti i s rekonstrukcí pensionů, hotelů, statků atd.

Jsme připraveni poradit a uspokojit jak náročné zákazníky, kteří si rádi dopřejí komfort, tak zákazníky, kteří si přejí při své rekonstrukci ušetřit. Díky osobnímu přístupu Vám nabídneme rekonstrukci bytu na míru a najdeme pro Vás to nejlepší řešení. Naší specializací jsou kompletní rekonstrukce domů, bytu ,koupelen, bytových jader, kuchyňských linek.

Zajišťujeme komplexní servis. Stačí nám sdělit Vaše přání a představy, ostatní už zařídíme my. Klademe důraz na spokojenost zákazníků a dobře odvedenou práci. Naši zákazníci jsou tím hlavním důkazem.
Avšak osobní kontakt je k nezaplacení, vyjednejte si s námi nezávaznou schůzku, přímo u Vás doma Vám rádi poradíme, jak nejlépe naložit s rekonstrukcí. Připravíme pro Vás zdarma cenovou kalkulaci společně s grafickým návrhem a to do 3 dnů.

 

Rádi se Vám budeme věnovat v naší vzorkové kanceláři na adrese:

Plynárenská 522/53
Ústí nad Labem.

Otevírací doba

po – st od 9:00 – 18:30
út, čt, pá 8:00 – 16:00

Po telefonické dohodě možno kdykoliv.